Kantoor Amsterdam
Herengracht 495
1017 BT Amsterdam
Tel. 020 6230008
amsterdam@impalatours.nl
Kantoor Eindhoven
Vestdijk 9
5611 CA Eindhoven
Tel. 040 2372400
eindhoven@impalatours.nl
Kantoor Rotterdam
Stationsplein 45
3013 AK Rotterdam
Tel. 010 4133986
rotterdam@impalatours.nl
Kantoor Zwolle
Dr. van Deenweg 13
8025 BP Zwolle
Tel. 038 7739993
zwolle@impalatours.nl
eetgedeelte, zithoek en bar bevinden zich onder een reusachtig rieten dak, dat onder de oude bomen is gebouwd. Vlakbij het kamp bevindt zich een waterdrinkplaats. Het Nkwali Camp en de huizen zijn het hele jaar open.
het kamp ligt in het middengedeelte van het Luangwa N.P., niet ver van de parkgrens. U heeft uitzicht over de Luangwa rivier.
| Reisdata | Bezetting | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|
| Reisdata: dagelijks, Prijs per persoon in € | ||||
Klik op het ikoontje achter de reis van uw voorkeur en deze wordt aan uw winkelwagen toegevoegd. Klikt u vervolgens op de knop "offerte aanvragen" dan krijgt u een offerte op basis van uw selectie. Maakt u geen selectie dan kunt u het formulier gebruiken voor het invullen van uw eigen droomreis.
South Luangwa Nationalpark
5 ruime, rietgedekte houten chalets met douche/wc, grote ramen, muskietennetten en uitzicht op de rivier. Tot het complex behoort ook Robin’s House met 2 slaapkamers met eigen badkamer (1 x 2 bedden en 1 x 3 bedden), een woonkamer en een keuken. Bijzonder geschikt voor privégroepen of families met kinderen. Het Luangwa Safari House ligt vlakbij het Nkwali Camp en biedt plaats aan 4 - 8 personen. Elektrische verlichting.
Classificatie ![]()
![]()
![]()
transfers van/naar Mfuwe luchthaven, 2 activiteiten per dag (dag- en nachtsafari’s of wandelingen), overnachting, volpension, lokale drankjes, wasservice (geen ondergoed), parkentreegelden en Engelssprekende leiding.
buitenlands gedistilleerde drankjes, fooien en lokale vertrekbelasting (ca. US$ 8 p.p.).