Kantoor Amsterdam
Herengracht 495
1017 BT Amsterdam
Tel. 020 6230008
amsterdam@impalatours.nl
Kantoor Eindhoven
Vestdijk 9
5611 CA Eindhoven
Tel. 040 2372400
eindhoven@impalatours.nl
Kantoor Rotterdam
Stationsplein 45
3013 AK Rotterdam
Tel. 010 4133986
rotterdam@impalatours.nl
Kantoor Zwolle
Dr. van Deenweg 13
8025 BP Zwolle
Tel. 038 7739993
zwolle@impalatours.nl
Deze fly-in safari brengt u in 11 dagen bij een aantal zeer bijzondere hoogtepunten van Botswana, een eiland in de Chobe Rivier (Namibië), de Victoria Falls (Zambia), de World Heritage "Okavango Delta", het prachtige Kwando gebied in het 4-landenpunt (Botswana, Namibië, Zimbabwe en Zambia). En dit alles voor een geweldige reissom! U kunt ook het programma uit breiden met andere hoogtepunten zoals de Kalahari woestijn of het Nxai Pan National Park. Tijdens de reis bezoekt u kampen in zeer verschillende landschappen. Dit brengt niet alleen afwisseling in uw programma, maar geeft u een uitgebreid beeld van de flora en fauna in de verschillende ecosystemen.
Transfer per propellervliegtuig over de Okavango Delta naar het Xakanaxa Camp.
2 overnachtingen in het Xakanaxa Camp.
Geniet van de safari’s per open terreinwagen, mokoro of per boot.
U reist per boot over de kanalen en lagunes van de delta, via de Khwai rivier en de Okavango rivier, naar het Kwara Camp (duur: ca. 2 uren). Verder staan dag- en nachtsafari’s, begeleide ‘bush’ wandelingen, boottochten en visactiviteiten op het programma.
2 overnachtingen in het Kwara Camp.
Enkele activiteiten die u kunt doen zijn dag- en avondsafari’s, begeleide bushwandelingen, boottochten of vissen.
Per klein propellervliegtuig vliegt u naar het Kwando Lagoon Camp in de Kwando Wilderness.
2 overnachtingen in het Kwando Lagoon Camp.
Misschien ziet u wel leeuwen, hyena´s en wilde honden tijdens de safari´s door de wildrijke savannes.
Met een klein vliegtuigje vliegt u naar Kasane. Daarna met de auto en boot transfer naar de Ntwala Island Lodge, gelegen op een klein eiland in Namibië. Hoofdactiviteiten: boottochten op de Chobe rivier met safari's in Chobe National Park.
2 overnachtingen in de Ntwala Island Lodge.
U kunt ook een vistocht maken, een dorp bezoeken of een wandeling naar een grote baobab maken.
Met een boottransfer gaat u terug naar Kasane in Botswana waarna aansluitend een transfer naar Livingstone, Zambia, volgt.
2 overnachtingen in de Stanley Safari Lodge.
Tijdens uw verblijf bezoekt u de Victoria Watervallen aan de Zambiaanse kant en maakt u een Sundowner cruise op de Zambezi Rivier.
Een onvergetelijke reis eindigt vandaag. Transfer van de Stanley Safari Lodge naar de luchthaven van Livingstone.
Klik op het ikoontje achter de reis van uw voorkeur en deze wordt aan uw winkelwagen toegevoegd. Klikt u vervolgens op de knop "offerte aanvragen" dan krijgt u een offerte op basis van uw selectie. Maakt u geen selectie dan kunt u het formulier gebruiken voor het invullen van uw eigen droomreis.
binnenlandse vluchten en transfers volgens programma, 10 overnachtingen, vermelde maaltijden, lokale drankjes tijdens de safari´s (m.u.v. buitenlands gedistilleerde drankjes), vermelde activiteiten, entreegelden nationale parken en wasservice (geen ondergoed), ’flying doctor’s service’ en Engelssprekende reisleiding.
persoonlijke uitgaven, buitenlands gedistilleerde drankjes, Ntwala Island ´community´ kosten, visumkosten, optionele activiteiten en fooien.
Bagagebeperking: max. 20 kg bagage in een zachte koffer of reistas, inclusief foto-uitrusting en handbagage (bijvoorbeeld een rugzakje). Kinderen vanaf 16 jaar zijn welkom. De eenpersoonstoeslag is op aanvraag.
Verlengingsarrangement Tau Pan / Centraal Kalahari 01.11.11 - 30.11.11 per persoon in tweepersoons kamer Euro 953.00
Verlengingsarrangement Tau Pan / Centraal Kalahari 01.12.11 - 19.12.11 per persoon in een twee- en éénpersoonskamer Euro 963.00
Ve