Kantoor Amsterdam
Herengracht 495
1017 BT Amsterdam
Tel. 020 6230008
amsterdam@impalatours.nl
Kantoor Eindhoven
Vestdijk 9
5611 CA Eindhoven
Tel. 040 2372400
eindhoven@impalatours.nl
Kantoor Rotterdam
Stationsplein 45
3013 AK Rotterdam
Tel. 010 4133986
rotterdam@impalatours.nl
Kantoor Zwolle
Dr. van Deenweg 13
8025 BP Zwolle
Tel. 038 7739993
zwolle@impalatours.nl
Deze zesdaagse individuele reis laat u kennismaken met de hoogtepunten van het groene eiland La Réunion. U rijdt door het contrastrijke vulkaangebied van Cilaos en Salazie met haar fascinerende bergen, het maanachtige landschap rondom het vulkaangebied en langs de westkust van het eiland. In aansluiting op uw rondreis kunt u eventueel een verlenging boeken in de badplaats St-Gilles-les-Bains op La Réunion of op het naburige eiland Mauritius.
| Reisdata | Bezetting | Prijs | |
|---|---|---|---|
01.11.2009 - 31.10.2010 |
2 | € 514,- |
![]() |
01.11.2009 - 31.10.2010 |
3 | € 436,- |
![]() |
| De vermelde prijzen zijn per persoon | |||
Begroeting op de luchthaven door een lokale vertegenwoordiger. Hier neemt u uw huurauto in ontvangst. Daarna rijdt u naar uw hotel.
2 overnachtingen in Swalibo in La Saline les Bains op 200 m van het strand/ het Iloha Hotel nabij het plaatsje St. Leu of Nautile (direct aan het strand).
Ontspan aan het strand van St. Gilles les Bains, het St. Tropez van La Réunion of ontdek de bergwereld aan de westkust vanaf het prachtige uitzichtpunt van Cirque de Mafate.
U reist verder naar de bergplaats Cilaos. Cilaos kent een zeer aangenaam bergklimaat en heeft een aantal thermische bronnen. Cilaos is ook een wijnbouwgebied. De gastronomie vormt een belangrijk facet van de lokale cultuur.
Overnachting in Le Vieux Cep.
Als u van wandelen houdt, dan is een wandeling vanuit Cilaos naar Col du Taïbit een must. U rijdt vandaag naar de zuidpunt van het eiland. Onderweg kunt u genieten van de bloemenrijke omgeving en heeft u de mogelijkheid om de specerijtuin in St. Philippe te bezoeken. Daar kunt u o.a. de inheemse vanilleorchideeën zien.
Overnachting in Hotel Dimitile.
U vervolgt uw reis richting Le Tampon en de hoogvlakte van La Plaine des Cafres. Na een rit van ca. een uur door het kriptomeria bos en het maanachtige landschap bereikt u het uitkijkpunt ’Pas de Bellecombe’. Als de wolken het zicht niet belemmeren, dan heeft u hier een prachtig uitzicht op de Piton de La Fournaise en de vulkanische omgeving. Vervolgens rijdt u verder richting de oostkust via La Plaine des Palmistes. Via St. André rijdt u door de vallei van de groene Cirque de Salazie met haar indrukwekkende watervallen.
Overnachting in Relais des Cimes.
U rijdt vandaag terug naar de luchthaven, waar u uw huurauto weer inlevert. Eventueel kunt u uw reis nog verlengen op La Réunion of op Mauritius.
Klik op het ikoontje achter de reis van uw voorkeur en deze wordt aan uw winkelwagen toegevoegd. Klikt u vervolgens op de knop "offerte aanvragen" dan krijgt u een offerte op basis van uw selectie. Maakt u geen selectie dan kunt u het formulier gebruiken voor het invullen van uw eigen droomreis.
service van de lokale agent, 5 overnachtingen met ontbijt, huurauto categorie A (Renault Clio, 3-deurs met airco o.g.) voor vijf dagen op 24-uurs basis, ongelimiteerd aantal kilometers en een all inclusive verzekering voor de huurauto (zonder eigen risico).
luchthavenbelasting van € 22 voor de huurauto, extra bestuurder € 15, eventuele feestdagentoeslag en overige maaltijden. Voor sommige hotels betaalt u ter plaatse een klein bedrag (ca. € 1 p.p.p.n.) aan toeristenbelasting.
Minimumleeftijd bestuurder: 23 jaar en 2 jaar in het bezit van een rijbewijs. De reis kan ook in omgekeerde volgorde uitgevoerd worden.
Extra dag autohuur Euro 61.00
Halfpension p.p. Euro 164.00