Kantoor Amsterdam
Herengracht 495
1017 BT Amsterdam
Tel. 020 6230008
amsterdam@impalatours.nl
Kantoor Eindhoven
Vestdijk 9
5611 CA Eindhoven
Tel. 040 2372400
eindhoven@impalatours.nl
Kantoor Rotterdam
Stationsplein 45
3013 AK Rotterdam
Tel. 010 4133986
rotterdam@impalatours.nl
Kantoor Zwolle
Dr. van Deenweg 13
8025 BP Zwolle
Tel. 038 7739993
zwolle@impalatours.nl
Moremi Safaris & Tours biedt een breed scala van fly-in safari’s aan in elke gewenste combinatie met de camps Xakanaxa en Pandani’s van/naar Maun of Kasane. Diverse combinaties tussen 3 en 14 dagen of langer behoren tot de mogelijkheden. Stel zelf uw favoriete fly-in safari samen. Combineer Xakanaxa met Impalila Island, Selinda Reserve, de lodges en camps aan de Chobe rivier, Linyanti Bush Camp of het Savute Elephant Camp in het Savuti gebied. Laat ons uw voorkeur weten. Belangrijke tip: alle vliegsafari’s naar Botswana moeten tijdig worden geboekt. De camps hebben slechts een beperkt aantal bedden en Botswana is een bijzonder gewilde vakantiebestemming. Wij hebben 3 combinaties voor u uitgewerkt:
Op de luchthaven van Maun wordt u opgewacht door uw piloot die u per klein vliegtuig over de Okavango Delta naar het vliegveld van Xakanaxa Camp brengt (vliegtijd ca. 20 min). Transfer naar Xakanaxa Camp. Afhankelijk van uw aankomsttijd maakt u uw eerste safari.
Overnachting in Xakanaxa Camp.
Maak tijdens safari’s en boot- en mokoro/kanotochten kennis met de wirwar van waterwegen in de Delta en het uitbundige dierenleven in de aangrenzende savannes.
Overnachting in Xakanaxa Camp.
Na een vroege safari vliegt u met een klein vliegtuig eerst over de Delta en dan over het droge gebied van ‘de Grote Kalahari’ naar de Deception Valley Lodge, aan de rand van het Central Kalahari N.P. (vliegtijd ca. 1 uur). ’s Middags maakt u een eerste safari in een terreinwagen door de uitgestrekte savanne van de Kalahari.
Overnachting in Deception Valley Lodge.
’s Ochtends maakt u een wandeling met een Bosjesman door de Kalahari. U leert veel interessante dingen over tradities, de overlevingspraktijk en jachttechnieken van deze oerbewoners. Ook komt u meer te weten over de heilzame werking van planten. ’s Middags onderneemt u een tweede rit door de Kalahari, die kan eindigen in een avondsafari, waarbij u eventueel zelfs nachtdieren kunt observeren.
Overnachting in Deception Valley Lodge.
U vliegt ’s ochtends terug vanuit de Kalahari naar Maun.
Klik op het ikoontje achter de reis van uw voorkeur en deze wordt aan uw winkelwagen toegevoegd. Klikt u vervolgens op de knop "offerte aanvragen" dan krijgt u een offerte op basis van uw selectie. Maakt u geen selectie dan kunt u het formulier gebruiken voor het invullen van uw eigen droomreis.
vluchten van/naar Maun, verblijf in een tweepersoonstent met privédouche/wc, alle safari-activiteiten, vermelde maaltijden inclusief snacks, lokale drankjes en huiswijn, transfers volgens programma, entreegelden nationale parken, wasservice (geen ondergoed), lokale luchthavenbelastingen, ’flying doctor’s service’ en Engelssprekende reisleiding.
persoonlijke uitgaven, buitenlands gedistilleerde drankjes en fooien.
Bagagebeperking: max. 20 kg bagage in een zachte koffer of reistas, inclusief foto-uitrusting en handbagage. De vluchten met kleine vliegtuigen zijn geen chartervluchten. Tussenstops zijn mogelijk. Alle fly-in safari’s kunnen ook van Maun naar Kasane, van Kasane naar Maun of van/naar Kasane worden geboekt. Meer informatie bij uw ’Best of Africa’-agent.
Dagexcursie in het Centraal Kalahari Game Reserve p.p. (min. 2 personen) vanaf Euro 221.00