Kantoor Amsterdam
Herengracht 495
1017 BT Amsterdam
Tel. 020 6230008
amsterdam@impalatours.nl
Kantoor Eindhoven
Vestdijk 9
5611 CA Eindhoven
Tel. 040 2372400
eindhoven@impalatours.nl
Kantoor Rotterdam
Stationsplein 45
3013 AK Rotterdam
Tel. 010 4133986
rotterdam@impalatours.nl
Kantoor Zwolle
Dr. van Deenweg 13
8025 BP Zwolle
Tel. 038 7739993
zwolle@impalatours.nl
Voor wie weinig tijd heeft, is deze fly-in safari een ideale mogelijkheid om toch een safaribelevenis te hebben.
Vroeg in de ochtend naar de luchthaven (vanuit het centrum van Arusha) voor uw vlucht naar het noordoosten van de Serengeti. Hier wordt u ontvangen door een medewerker/ster van het kamp. Na de lunch neemt u deel aan uw safari.
2 overnachtingen in het Migration Camp.
In de ochtend en in de namiddag gaat u op safari. De rest van de dag kunt u gebruik maken van de faciliteiten van het kamp. Geniet vanaf het zonnedek van het wonderbaarlijke uitzicht op de Grumeti rivier. Tevens kunt u heerlijk relaxen bij het zwembad. De 20 luxueuze tenten beschikken over een privépanoramaterras met een 180 graden uitzicht op de Serengeti.
Na het ontbijt transfer naar de airstrip voor uw vlucht terug naar Arusha.
Klik op het ikoontje achter de reis van uw voorkeur en deze wordt aan uw winkelwagen toegevoegd. Klikt u vervolgens op de knop "offerte aanvragen" dan krijgt u een offerte op basis van uw selectie. Maakt u geen selectie dan kunt u het formulier gebruiken voor het invullen van uw eigen droomreis.
vermelde transfers en binnenlandse vluchten, 2 overnachtingen in een kamer/tent met bad/douche/wc met vermelde maaltijden, lokale drankjes, entreegelden voor het nationale park en dagelijks safari’s in een 4x4 voertuig.
fooien, drankjes, wasservice.
Bagagebeperking: 15 kilo p.p. in een zachte reistas.
per persoon per nacht: 24.12.09 - 02.01.10 & 02.04.10 - 05.04.10 Euro 47.00